Agilios - tlačný systém

Tlačný systém s otočnou kamerou a pokročilými funkciami meraní a bezkonkurenčnou riadiacou jednotkou.

  • Displej
  • Káblový bubon
  • Vhodný aj do výbušného prostredia (EX verzia)
  • Pokročilý vyhodnocovací softvér

Prehľad všetkých funkcií

Chcem vedieť cenu Objednať predvedenie

Máte otázku? Opýtajte sa nás

AGILIOS™ – tlačný kamerový systém od firmy iPEK.

Súčasťou je flexibilný vystužený posuvný kábel 30, 60 nebo 90 m, multifunkčný ovládací panel VISIONCONTROL a kamerové hlavy PTP70, PTP50 a AC42. Celý systém bol vyvinutý podľa požiadaviek našich zákazníkov z celého sveta. Okrem vysokej kvality obrazu bol kladený dôraz aj na optimálne osvetlenie pomocou LED technológie. Je tu možnosť umiestnenia vysielača s nastaviteľným frekvenčným rozsahom pre komfortné trasovanie a možnosť vkladania farebného textu priamo do videa, či obrázku. Video ukladá v kvalitnom a rozšírenom formáte MPG4 a obrázky vo formáte BMP. Výmena dát prebieha pomocou USB alebo pomocou Ethernet. Systém AGILIOS™ spĺňa vysoký štandard, ktorý je u značky iPEK veľmi dobre známy. AGILIOS™ je moderný, robustný a dobre ovládateľný. Má vysokú stabilitu a všetky prepracované komponenty dávajú dohromady funkčný a operatívny prístroj aj do tých najťažších situácií. Našim cieľom bolo vybudovať atraktívny systém pre každodennú prácu v teréne s maximálnou flexibilitou.

PTP70 Otočná kamerová hlava

Otočná kamerová hlava PTP70 je založená na technológii PipeBus® od firmy iPEK. Sú pridané ďalšie kľúčové funkcie a vynikajúce optické vlastnosti, na použitie v systémoch AGILIOS™

• Vstavaný vysielač pre presné určovanie polohy pri inšpekcii.

• Vhodné pre svoju výbornú ovládateľnosť do potrubí od DN100

• Fotoaparát s funkciou Auto-Upright

• Optimálne osvetlenie kontrolovaného miesta

• Ochrana mechanického opotrebovania

AC42 Priama kamerová hlava

Priama kamerová hlava AC42 pre systém AGILIOS™ pri potrebe rýchlej a jednoduchej inšpekcie. Kamera AC42 má vysoko kvalitnú konštrukciu a kvalitnú optiku iPEK. Je doplnená ultra jasným LED svetlom. Kamera AC42 je teda ideálnym doplnkom pre tento systém.

VC500 - Nový kontrolný panel

Nový kontrolný panel VC500 bol vyvinutý na základe skúseností užívateľov s jednotkou VC100 (AGILIOS™ systém). Bude to centrálny ovládací panel v sortimente iPEK a základňa pre budúcnosť. VC500 je dotykový ovládací panel 800x600 s interaktívnymi možnosťami, virtuálnou klávesnicou a bezkonkurenčnými intuitívnymi ovládacími prvkami. Jednotka ponúka ďalej funkcie, ktoré vyžaduje dnešná inšpekcia. To zahŕňa MPEG4 video nahrávky a farebný textový generátor. Sú tu aj predprogramovateľné funkcie pre rýchle ovládanie (napr. odchýlka potrubných manžiet a rôznych pozícií kamery), ktoré môžu byť spustené automaticky. To samozrejme šetrí čas a zjednodušuje inšpekciu. 

VISIONREPORT

Slúži na rýchle spracovanie úloh. iPEK vyvinul vlastný softvér VISIONREPORT priamo pre VISIONCONTROL panel. Ten je špeciálne navrhnutý pre dotykové rozhranie obrazovky a ovládanie prstami vez použitia ďalšieho zariadenia. Pomocou integrovaných štandardných katalógov je možné zaznamenávať inšpekcie s predom definovanými strihmi a popismi, ktoré sa ukladajú do jedného súboru (projektu). Celý tento projekt je následne možné exportovať pomocou USB do PC. Na vytvorenie protokolov (.pdf) z vašej inšpekcie poskytuje iPEK bezplatne VISIONREPORT viewer. Projekty je možné importovať do známeho softvéru WINCAN V8 a využívať tak všetky jeho vylepšenia.

Na obrazovke VC500 sú stále zobrazené informácie a hodnoty dôležité na inšpekciu a kontrolu nad celým systémom AGILIOS™. Záleží, ale čisto na vás, ktoré informácie to budú. 

Technická špecifikácia

Displej

Dotykový + tlačidlá

Káblový bubon

Manuálny

Meranie sklonu

Vhodný aj do výbušného prostredia (EX verzia)

Pokročilý vyhodnocovací softvérAQUA 2022

14. 6. 2022
až 15. 6. 2022

Veľtrh IFAT 2022

31. 5. 2022
až 2. 6. 2022

Satelitné technológie obstáli na jednotku

Už takmer dva roky české vodárne využívajú satelitné technológie na vyhľadávanie únikov vody.

Ing. Ladislav Veselý | 31. 12. 2021

RD8200 / RD7200

Najpokročilejšie a najdokonalejšie rady lokátorov - profesionálna voľba v oblasti prevencie škôd.

Ing. Peter Maňko | 30. 12. 2021

Mgr. Marián Zelenický | 8. 12. 2021

Zaujal vás tento produkt?

Lukáš Zelenický

Plynovody a kanalizácie