Radeton

"Nie je firma ako firma"

V niektorých firmách sa "chodí do práce". U nás samozrejme tiež. Ale to nie je všetko. My hľadaním inžinierskych sietí a všetkým, čo s tým súvisí, naozaj žijeme. Je to náš koníček.

Firma alebo rodina?

Radeton vznikol ako rodinná firma a pre svojich zamestnancov je druhou rodinou. Takže vlastne oboje :).

Nám to ale nestačí. Vybudovali sme oázu, ktorá sa stala druhým domovom aj pre našich zákazníkov. Každý je pre nás rovnako dôležitý a s mnohými z nich sme v úzkom kontakte, s mnohými si tykáme, stali sme sa priateľmi. Zdieľame starosti i radosti, zaujímame sa jeden o druhého. Pretože na každom z nás i vás záleží.

"Ubrať vrásku, pridať radosť" - to je naše heslo.

 

Pomoc zákazníkovi je pre nás tá najlepšia motivácia

Robí nám radosť pomáhať vám, aby sa vám lepšie pracovalo.

Počúvame, čo potrebujete. Navrhujeme pre vás ideálne riešenia, ktoré vám vaše peniaze čo najrýchlejšie vrátia. Budujeme dlhodobé vzťahy založené na dôvere, jednorazový zisk nás nezaujíma.

Ten pocit, keď máme pred sebou spokojného klienta, je jednoducho na nezaplatenie!

Slovensko, Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko

Nielen Slovensko a Česko. Radeton má svoje pobočky aj v ďalších krajinách Európy. Nájdete nás tiež v Poľsku, Maďarsku a Rumunsku.

Žiadna potreba zákazníka nie je problém. 

Je to výzva vymyslieť riešenie.

Ponúkame iba osvedčené značky:

Pomáhať druhým je krásny pocit

Pomôcť uľahčiť cestu životom alebo pomôcť splniť sen. O to sa snažíme aj my v Radetone. Každoročne podporíme niekoľko užitočných a zaujímavých projektov. Tipy na ne máme aj od vás.

Všade tam, kde je človek, je miesto pre dobrý čin. (Lucius Annaeus Seneca)

Milujeme spoločné stretnutia

Radi trávime čas spolu. Občas sa schádzame aj s českými kolegami alebo s tými, ktorí v Radetone predtým pracovali. Oslavujeme narodeniny, svadby, rodinné prírastky, zájdeme na jedno (dve, tri...).

S vami sa stretávame na výstavách, veľtrhoch, školeniach, roadshow, dňoch otvorených dverí... alebo keď sa len tak zastavíte na kávu u nás na Rovnej :).

To, že nám ktokoľvek ponúkne tykanie, rozhodne neznamená, že si k nemu potom dovolíme byť menej profesionálny. Naopak! Tento vzťah považujeme za obzvlášť zaväzujúci.

Ing. Ladislav Veselý


Píšeme vlastný blog

V našom blogu nájdete informácie, ktoré sa nezmestili do oficiálnych textov, náš pohľad na rôzne veci týkajúce sa firmy, odvetvia a podobne. Ale aj neformálne (a niekedy aj vtipné! :)) príbehy zo školení, výstav, služobných ciest... Proste to, čo naše dievčatá a chalanov v Radetone napadne, to vám v tejto sekcii oznámia!

Blog Radetoňáka

Jakub Ulbrich
9. 7. 2020