Všetky referencie

Možno ste o nás ešte nepočuli. A neradi kupujete mačku vo vreci. Prečítajte si skúsenosti tých zákazníkov, ktorí už nás poznajú. Poprosili sme ich, aby pre vás ohodnotili nielen naše prístroje, ale aj úroveň našich školení alebo náš prístup a správanie k nim.

Prejdite si tento skromný prehľad všetkých, s ktorými sme mali tú česť spolupracovať. Vyberajte podľa kategórie alebo si nájdite konkrétny prístroj.

Výberu zodpovedá 42 referencií

Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.

Miroslav Gejdoš

" Výborné pracovné vzťahy, ústretovosť, kvalitná meracia technika a servis k nej. RD4000 – 10 ročná spokojnosť, funguje bez problémov. Archimedes – starší, ale pre mňa stále aktuálny korelátor. ENIGMA 3 – jednoduché ovládanie, výborná presnosť merania. "

Stredoslovenská energetika, a.s.

Pavel Fidluš

" Veľká spokojnosť a profesionalita. Používame prístroj RD8000 aj so slabšou výbavou, ktorú máme, sme s prístrojom spokojní. "

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Bc. Miroslav Jakubčo

" Ústretová firma, ktorá rýchlo reaguje na potreby zákazníka. Maximálna spokojnosť! Hykron - vynikajúci prístroj – využívame ho na cyklickú previerku siete. Na ťažké poruchy používame Enigmu, ktorá sa vyznačuje vysokou citlivosťou. Na trasovanie je vynikajúca RD4000 a RD8000. "

Železnice Slovenskej republiky

PhDr. František Geleta

" Spoločnosť hodnotím veľmi kladne na základe osobnej spolupráce. Pre mňa zaujímavý prístroj mi ochotne zapožičali na zoznámenie sa s ním (1 mesiac). Po mesačnom testovaní sme prístroj zakúpili. RD8000 – prístroj bol testovaný v podmienkach ŽSR. Trasovanie je veľmi presné. "

SPP - distribúcia, a.s.

Štefan Chovan

" Spokojnosť, informujú o novinkách a robia aj osobné návštevy. S prístrojom RD8000 sú moji pracovníci veľmi spokojný. "

Tepláreň Košice, a. s.

Ján Dinič

" Spokojnosť, dobrá spolupráca a teším sa na ďalšie školenie. Používam ENIGMU a pôdny mikrofón a som maximálne spokojný. "

Únik vody s.r.o.

Tomáš Šimonič

" Spokojnosť so spoluprácou, osobný prístup a odborné poradenstvo, či už telefonicky alebo osobne. RD7000 poskytuje bezproblémové vyhľadávanie trás, rýchle zameranie hĺbky, výborné možnosti pripojenia vysielača a iné. "

Slovenský plynárenský priemysel, a.s.

Dušan Maňko

" Som spokojný so školeniami, ktoré sú na vysokej profesionálnej úrovni. "

SPRAVBYTKOMFORT, a.s.

Róbert Tlumač

" Som spokojný s technickou podporou a konzultáciami. S výsledkami prístroja ENIGMA som veľmi spokojný, zatiaľ sme sa pri lokalizácii únikov nesekli. "

Západoslovenská distribučná, a.s.

Milan Tupý

" Som spokojný s celkovým prístupom, informovanosťou o novinkách a celkovou spoluprácou pri problémoch, ktoré nie sú časté. S prístrojom RD8000 sme spokojní. "

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.

Marcel Kúdela

" Služby poskytované spoločnosťou Radeton sú na vysokej úrovni kvality. Či už sa jedná o školenia, prezentácie, samotné zariadenie tak i prístup k zákazníkovi. Vždy sa človek môže pripraviť na príjemné a fundované stretnutie. Ďakujeme. "

Progres CAD Engineering, s.r.o.

Ing. Ľubomír Valkučák

" Skúsenosti veľmi dobré - spoľahlivosť, záujem o spoluprácu, pravidelné poskytovanie informácií o novinkách, servis prístrojov a prístup pracovníkov je korektný, ústretový. Prístroj RD4000 používam ho 15 rokov, je spoľahlivý a dá sa používať na rôzne typy prác. "

Slovenský plynárenský priemysel, a.s.

František Vavrek

" Školenia na vysokej úrovni, vždy nám poradia vyriešiť problémy s ktorými sa pri práci stretneme. Goliath má jednoduchú obsluhu, rýchle nulovanie prístroja a samotný prístroj je ľahký. "

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.

Ing. Martin Faško

" S firmou Radeton spolupracujeme už niekoľko rokov a aj prostredníctvom týchto riadkov by som sa chcel Radetonu poďakovať za mimoriadny profesionálny prístup a taktiež kolegialitu, ktoré mi pomáhajú pri napĺňaní stanovených cieľov - znižovania stratovosti vody. Vysoko hodnotím semináre a školenia ako aj „Roadshow“ a súťaž vo vyhľadávaní porúch „Enigma“. "

PROSERVIS Strážske, s. r. o.

Ľubomír Malejčík

" S firmou Radeton spolupracujeme asi pol roka, oceňujeme okamžitý servis, priateľskú atmosféru, a dostali sme perfektné odborné zaškolenie. Používame detektor plynu a tlakomer LeckOmiO, oproti starému U-čku sa to ani nedá porovnať, je to jednoducho luxusná práca, ušetrí veľa času. "

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Tomáš Illés

" Radeton – dobrá spolupráca, oceňujem on-line pomoc a pomoc cez mobil, ktoré nám pomáhajú aj pri práci v teréne. Xilog je super vec na monitorovanie sietí a Enigma výborne lokalizuje poruchy. "

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Ľuboš Lesný

" Rád sa stretnem s chlapcami a porozprávam o prístrojoch. RD8000 je dobrá vec a Eureka/Enigma sú vynikajúce. "

ATOPO spol. s r.o.

Ing. Jozef Tomáš

" Profesionálny prístup, maximálna ochota, neustála starostlivosť o zákazníka. Spoločnosť ATOPO s.r.o. používa 3 prístroje Radiodetection RD8000 PDLB v plnej výbave. Za 5 rokov používania (10 mesiacov v roku, 4 dni v týždni) sme nemali žiadnu poruchu (okrem jedného mechanického poškodenia pri páde prijímača, uvoľnený kontakt, po priletovaní všetko OK). "

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Alexander Babjak

" Priateľská firma, starostlivosť o zákazníka. Prístroj RD4000 je top produkt na trasovanie. "

Prvá Internetová, s.r.o.

Ing. Marián Repka

" Poskytli výborný predpredajný a popredajný servis, predviedli zariadenia, vysvetlili a rýchlo dodali. Venovali nám dostatok času aby nás zaškolili a takýto prístup ich odlišuje od ostatných dodávateľov. Vyhľadávač RD7000+ a prijímač TX3 pokrýva všetky naše potreby. Dnes si už nevieme predstaviť fungovať bez tohoto zariadenia. "

Bratislavská teplárenská, a.s.

Peter Mišovič

" Ochota pomôcť pri riešení problémov, príjemný kolektív, dobre zvolené školenia a prístup k zákazníkovi cez každoročné roadshow. ENIGMA je špička v odbore - spokojnosť. S RD8100 práve začíname… "

Východoslovenská distribučná, a.s.

Peter Sekera

" Moderná spoločnosť s aktívnym prístupom ku spokojnosti zákazníka. Oceňujeme aj zaujímavé a prínosné odborné školenia, poradenskú činnosť. "

KLF-ENERGETIKA, a.s.

Dušan Šoška

" Maximálna spokojnosť v rámci komunikácie. Vlastníme prístroj RD7000 s maximálnou spokojnosťou. "

Technické a záhradnícke služby Michalovce

Štefan Kišo

" Maximálna spokojnosť so všetkými službami spojenými s používaným prístrojom. RD7000 je absolútne vyhovujúci pre naše podmienky "

DCA TECH, s.r.o.

Peter Šišovský

" Mám veľmi dobré skúsenosti so spoločnosťou. V prípade akýchkoľvek mojich otázok sú ochotní pomôcť a poradiť. Používam prístroj RD7000, prístroj mi plne postačuje, je rýchly, presný a spoľahlivý. "

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Zdenek Žák

" Kvalitné prístroje, vynikajúci, profesionálny a vždy ochotný personál firmy! ENIGMA - dobrá a jednoduchá obsluha prístroja, slabšie meranie na plastových priemeroch potrubia, ale inak vysoká spokojnosť. RD545 - super prístroj s vynikajúcou citlivosťou a ten zvon je fantastický! "

Trenčianske vodárne a kanalizácie, a.s.

Jaroslav Stopka

" Komunikácia s firmou je na veľmi dobrej úrovni. Enigma je dokonalý prístroj. "

Tepláreň Košice, a. s.

Henrich Guľa

" Komunikácia funguje bez problémov (požiadavky, školenia, vysvetľovanie). Prístroje ENIGMA, pôdny mikrofón, RD8000 fungujú bez problémov. "

Turčianska vodárenská spoločnosť, a.s.

Martin Rybár

" Firma s pokrokovým myslením, spoľahlivá, ochotná riešiť individuálne potreby vodárenských spoločností, ponúka produkty svetovej kvality . Dataloggre Xilog: pomocou zariadení dostáva dispečerské pracovisko informácie o prietokoch, tlaku a stave vodomerov. Dispečing tak dokáže rýchlo určiť, kde došlo k poruche a zároveň odčítať stav vodomerov. "

Tepláreň Košice, a. s.

Roman Tomečko

" Firma Radeton SK je úplne perfektná!!! Prístroje RD8000, ENIGMA, RD544 sú vynikajúce. "

GEPOS s.r.o.

Ing. Rastislav Petkanič

" Firma a jej pracovníci poskytujú špičkový servis a konzultácie. Každý segment prístrojového vybavenia dokážu detailne odprezentovať a prakticky ukázať využitie. Maximálna spokojnosť!!! RD8000 MRX je spoľahlivý prístroj. "

Nitrianska teplárenská spoločnosť, a.s.

Martin Biňovský

" Dobrá komunikácia a ochota pomôcť s problémom. S prístrojom Enigma získam kvalitné vyhodnotenie porúch a RD4000 = spokojnosť s vytýčením inžinierskych sietí. "

Nemocnice na Homolce

ZEMAN - čištění kanalizace

Marián Kudík - čištění kanalizace

KRTEK kanalizace s.r.o.

Vodohospodářská výstavba a investice s.r.o.

ALDEOS s.r.o.

REKOL s.r.o.

Green Gas