Všetky referencie

Možno ste o nás ešte nepočuli. A neradi kupujete mačku vo vreci. Prečítajte si skúsenosti tých zákazníkov, ktorí už nás poznajú. Poprosili sme ich, aby pre vás ohodnotili nielen naše prístroje, ale aj úroveň našich školení alebo náš prístup a správanie k nim.

Prejdite si tento skromný prehľad všetkých, s ktorými sme mali tú česť spolupracovať. Vyberajte podľa kategórie alebo si nájdite konkrétny prístroj.

Výberu zodpovedá 56 referencií

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Peter Hlavatý

" Prístroje RD545 a RD8000 používame pravidelne niekoľko rokov a som s nimi spokojný. "

Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.

Ján Pitoňák

" Prístroje firmy RADETON používame denne. Fungujú bez väčších problémov, ktoré prípadne firma odstráni bez problémov. "

Západoslovenská distribučná, a.s.

Ing. Alojz Bahelka

" Ponuka nových vytyčovacích prístrojov od firmy RADETON pre podzemné vedenia bola vítaná zmena oproti dovtedy používaným prístrojom iného výrobcu. Aktivity v oblasti informácií a možnosti servisu prístrojov počas každoročných stretnutí so zástupcami firmy sú pre nás veľmi vítané a vedú k našej plnej spokojnosti. RD 8000 PDL (8 ks) – plne nám vyhovuje, poruchovosť žiadna "

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.

Marcel Kúdela

" Služby poskytované spoločnosťou Radeton sú na vysokej úrovni kvality. Či už sa jedná o školenia, prezentácie, samotné zariadenie tak i prístup k zákazníkovi. Vždy sa človek môže pripraviť na príjemné a fundované stretnutie. Ďakujeme. "

SPP - distribúcia , a.s.

Ivan Hýbela

" S firmou Radeton je veľmi dobrá komunikácia, máme od nich vytyčovacie prístroje. "

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Juraj Raček

" Vysoká spokojnosť s prístupom. S prístrojmi RD8000 a Enigma som spokojný. "

Ing. Peter Bukovič GAS

Ing. Peter Bukovič

" Vynikajúca firma, ústretovosť k zákazníkovi, rýchle jednanie, vynikajúca starostlivosť o zákazníka. ESDERS GAWA – jednoduchá obsluha, vysoká presnosť merania, dlhá výdrž batérie, kvalitné prevedenie prístroja ESDERS ELLI – jednoduchá obsluha, vysoká presnosť merania, dlhá výdrž batérie, kvalitné prevedenie prístroja "

Východoslovenská distribučná, a.s.

Ján Andrejko

" Na Roadshow boli predvedené novinky s ktorými prichádzame do styku pri našej činnosti. Ďakujeme, že vy chodíte k nám a komunikujeme o problémoch, ku ktorým dochádza pri práci. S prístrojom RD8000 sme spokojní. "

SPP - distribúcia, a.s.

Štefan Chovan

" Spokojnosť, informujú o novinkách a robia aj osobné návštevy. S prístrojom RD8000 sú moji pracovníci veľmi spokojný. "

Prvá Internetová, s.r.o.

Ing. Marián Repka

" Poskytli výborný predpredajný a popredajný servis, predviedli zariadenia, vysvetlili a rýchlo dodali. Venovali nám dostatok času aby nás zaškolili a takýto prístup ich odlišuje od ostatných dodávateľov. Vyhľadávač RD7000+ a prijímač TX3 pokrýva všetky naše potreby. Dnes si už nevieme predstaviť fungovať bez tohoto zariadenia. "

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.

Ing. Martin Faško

" S firmou Radeton spolupracujeme už niekoľko rokov a aj prostredníctvom týchto riadkov by som sa chcel Radetonu poďakovať za mimoriadny profesionálny prístup a taktiež kolegialitu, ktoré mi pomáhajú pri napĺňaní stanovených cieľov - znižovania stratovosti vody. Vysoko hodnotím semináre a školenia ako aj „Roadshow“ a súťaž vo vyhľadávaní porúch „Enigma“. "

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Alexander Babjak

" Priateľská firma, starostlivosť o zákazníka. Prístroj RD4000 je top produkt na trasovanie. "

SPP – distribúcia, a.s.

Štefan Chovanec

" Od firmy Radeton sme zakúpili vytyčovacie prístroje. "

Východoslovenská distribučná, a.s.

Peter Sekera

" Moderná spoločnosť s aktívnym prístupom ku spokojnosti zákazníka. Oceňujeme aj zaujímavé a prínosné odborné školenia, poradenskú činnosť. "

DCA TECH, s.r.o.

Peter Šišovský

" Mám veľmi dobré skúsenosti so spoločnosťou. V prípade akýchkoľvek mojich otázok sú ochotní pomôcť a poradiť. Používam prístroj RD7000, prístroj mi plne postačuje, je rýchly, presný a spoľahlivý. "

Nitrianska teplárenská spoločnosť, a.s.

Martin Biňovský

" Dobrá komunikácia a ochota pomôcť s problémom. S prístrojom Enigma získam kvalitné vyhodnotenie porúch a RD4000 = spokojnosť s vytýčením inžinierskych sietí. "

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Tomáš Illés

" Radeton – dobrá spolupráca, oceňujem on-line pomoc a pomoc cez mobil, ktoré nám pomáhajú aj pri práci v teréne. Xilog je super vec na monitorovanie sietí a Enigma výborne lokalizuje poruchy. "

Trenčianske vodárne a kanalizácie, a.s.

Jaroslav Stopka

" Komunikácia s firmou je na veľmi dobrej úrovni. Enigma je dokonalý prístroj. "

ATOPO spol. s r.o.

Ing. Jozef Tomáš

" Profesionálny prístup, maximálna ochota, neustála starostlivosť o zákazníka. Spoločnosť ATOPO s.r.o. používa 3 prístroje Radiodetection RD8000 PDLB v plnej výbave. Za 5 rokov používania (10 mesiacov v roku, 4 dni v týždni) sme nemali žiadnu poruchu (okrem jedného mechanického poškodenia pri páde prijímača, uvoľnený kontakt, po priletovaní všetko OK). "

SPP - distribúcia, a.s.

Miroslav Bucha

" Firma Radeton je spoľahlivý partner a servis a ponúka spoľahlivé vytyčovacie prístroje. "

Bratislavská teplárenská, a.s.

Igor Jakabovič

" Komunikácia a podpora s firmou je na výbornej úrovni. Od zakúpenia používame iba prístroj ENIGMA a sme s ním spokojní. "

Únik vody s.r.o.

Tomáš Šimonič

" Spokojnosť so spoluprácou, osobný prístup a odborné poradenstvo, či už telefonicky alebo osobne. RD7000 poskytuje bezproblémové vyhľadávanie trás, rýchle zameranie hĺbky, výborné možnosti pripojenia vysielača a iné. "

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Zdenek Žák

" Kvalitné prístroje, vynikajúci, profesionálny a vždy ochotný personál firmy! ENIGMA - dobrá a jednoduchá obsluha prístroja, slabšie meranie na plastových priemeroch potrubia, ale inak vysoká spokojnosť. RD545 - super prístroj s vynikajúcou citlivosťou a ten zvon je fantastický! "

Nitrianska teplárenská spoločnosť, a.s.

Juraj Čičo

" Spokojnosť s prístupom a odbornou pomocou pracovníkov firmy. Prístroj ENIGMA poskytuje presnú lokalizáciu porúch a RD4000 dobré vyhľadávanie sietí. "

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Bc. Miroslav Jakubčo

" Ústretová firma, ktorá rýchlo reaguje na potreby zákazníka. Maximálna spokojnosť! Hykron - vynikajúci prístroj – využívame ho na cyklickú previerku siete. Na ťažké poruchy používame Enigmu, ktorá sa vyznačuje vysokou citlivosťou. Na trasovanie je vynikajúca RD4000 a RD8000. "

KLF-ENERGETIKA, a.s.

Dušan Šoška

" Maximálna spokojnosť v rámci komunikácie. Vlastníme prístroj RD7000 s maximálnou spokojnosťou. "

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Michal Béreš

" S firmou Radeton som spokojný, ponúkajú veľmi dobré prístroje na trasovanie inžinierskych sietí a na lokalizáciu porúch na vodovodných potrubiach. Majú vynikajúce školenia, odborný servis a možnosť konzultácie rôznych problémov. Zo všetkými prístrojmi sme spokojní (RD4000, RD8000, RD315, Enigma, Eureka2, FlexiTrace, RD545, Hykron a ďalšie). "

Východoslovenská distribučná, a.s

Ján Dancák

" Som spokojný s technikou RD8000. Ďakujem za servis prístrojov. Vaši pracovníci sú vždy ochotní nám poradiť a pomôcť. Sme radi, že prichádzate za nami. "

SPP – distribúcia, a.s.

Peter Javorský

" Od firmy Radeton oceňujem vynikajúcu komunikáciu, zakúpené máme vytyčovacie prístroje. "

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.

Lukáš Štellár

" Super prístup, profesionálny tím a priateľské prostredie. ENIGMA je jeden z najlepších korelátorov, má jednoduchú obsluhu a presné merania. "

Turčianska vodárenská spoločnosť, a.s.

Martin Rybár

" Firma s pokrokovým myslením, spoľahlivá, ochotná riešiť individuálne potreby vodárenských spoločností, ponúka produkty svetovej kvality . Dataloggre Xilog: pomocou zariadení dostáva dispečerské pracovisko informácie o prietokoch, tlaku a stave vodomerov. Dispečing tak dokáže rýchlo určiť, kde došlo k poruche a zároveň odčítať stav vodomerov. "

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Ladislav Derzsi

" Enigma – prístroj je spoľahlivý, jednoducho sa ovláda, odporúčam aj ostatným. "

Technické a záhradnícke služby Michalovce

Štefan Kišo

" Maximálna spokojnosť so všetkými službami spojenými s používaným prístrojom. RD7000 je absolútne vyhovujúci pre naše podmienky "

SPRAVBYTKOMFORT, a.s.

Róbert Tlumač

" Som spokojný s technickou podporou a konzultáciami. S výsledkami prístroja ENIGMA som veľmi spokojný, zatiaľ sme sa pri lokalizácii únikov nesekli. "

Pražské vodovody a kanalizace, a.s.

Tepláreň Košice, a. s.

Ján Dinič

" Spokojnosť, dobrá spolupráca a teším sa na ďalšie školenie. Používam ENIGMU a pôdny mikrofón a som maximálne spokojný. "

Nitrianska teplárenská spoločnosť, a.s.

Marek Kostoláni

" Kvalitný, fundovaný a ústretový tím. Eureka2 a RD4000 – sme spokojní už viac rokov. Aj s prístrojom ENIGMA sme spokojní, zatiaľ sa zoznamujeme s dobrými výsledkami. "

Tepláreň Košice, a. s.

Roman Tomečko

" Firma Radeton SK je úplne perfektná!!! Prístroje RD8000, ENIGMA, RD544 sú vynikajúce. "

Nitrianska teplárenská spoločnosť, a.s.

Miloš Durdiak

" Sme maximálne spokojní s prístupom, s poradenstvom a pravidelným školením našich pracovníkov. Používame prístroj Enigma a RD4000, sme spokojní s presnosťou merania. "

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Ľuboš Lesný

" Rád sa stretnem s chlapcami a porozprávam o prístrojoch. RD8000 je dobrá vec a Eureka/Enigma sú vynikajúce. "

Západoslovenská distribučná, a.s.

Milan Tupý

" Som spokojný s celkovým prístupom, informovanosťou o novinkách a celkovou spoluprácou pri problémoch, ktoré nie sú časté. S prístrojom RD8000 sme spokojní. "

Stredoslovenská energetika, a.s.

Pavel Fidluš

" Veľká spokojnosť a profesionalita. Používame prístroj RD8000 aj so slabšou výbavou, ktorú máme, sme s prístrojom spokojní. "

Slovenský plynárenský priemysel, a.s.

Dušan Maňko

" Som spokojný so školeniami, ktoré sú na vysokej profesionálnej úrovni. "

Západoslovenská distribučná, a.s.

Milan Vadkerti

" Spokojnosť na vysokej úrovni, s prezentáciou aj oboznámením sa s novým prístrojom. "

SPP – distribúcia, a.s.

Ing. Štefan Galajda

" Ústretová firma s dobrou komunikáciou. "

Bratislavská teplárenská, a.s.

Peter Mišovič

" Ochota pomôcť pri riešení problémov, príjemný kolektív, dobre zvolené školenia a prístup k zákazníkovi cez každoročné roadshow. ENIGMA je špička v odbore - spokojnosť. S RD8100 práve začíname… "

Progres CAD Engineering, s.r.o.

Ing. Ľubomír Valkučák

" Skúsenosti veľmi dobré - spoľahlivosť, záujem o spoluprácu, pravidelné poskytovanie informácií o novinkách, servis prístrojov a prístup pracovníkov je korektný, ústretový. Prístroj RD4000 používam ho 15 rokov, je spoľahlivý a dá sa používať na rôzne typy prác. "

Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.

Miroslav Gejdoš

" Výborné pracovné vzťahy, ústretovosť, kvalitná meracia technika a servis k nej. RD4000 – 10 ročná spokojnosť, funguje bez problémov. Archimedes – starší, ale pre mňa stále aktuálny korelátor. ENIGMA 3 – jednoduché ovládanie, výborná presnosť merania. "

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.

Lubomír Morvay

" Všetko super – servis, predávanie informácií a priateľské prostredie. "

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Karol Varga

" Veľká spokojnosť s firmou Radeton. Výborný a ústretový kolektív – pomôžu vždy a vyriešia každý problém. "

Železnice Slovenskej republiky

PhDr. František Geleta

" Spoločnosť hodnotím veľmi kladne na základe osobnej spolupráce. Pre mňa zaujímavý prístroj mi ochotne zapožičali na zoznámenie sa s ním (1 mesiac). Po mesačnom testovaní sme prístroj zakúpili. RD8000 – prístroj bol testovaný v podmienkach ŽSR. Trasovanie je veľmi presné. "

GEPOS s.r.o.

Ing. Rastislav Petkanič

" Firma a jej pracovníci poskytujú špičkový servis a konzultácie. Každý segment prístrojového vybavenia dokážu detailne odprezentovať a prakticky ukázať využitie. Maximálna spokojnosť!!! RD8000 MRX je spoľahlivý prístroj. "

Slovenský plynárenský priemysel, a.s.

František Vavrek

" Školenia na vysokej úrovni, vždy nám poradia vyriešiť problémy s ktorými sa pri práci stretneme. Goliath má jednoduchú obsluhu, rýchle nulovanie prístroja a samotný prístroj je ľahký. "

Tepláreň Košice, a. s.

Henrich Guľa

" Komunikácia funguje bez problémov (požiadavky, školenia, vysvetľovanie). Prístroje ENIGMA, pôdny mikrofón, RD8000 fungujú bez problémov. "

SPP – distribúcia, a.s.

Marián Petrovič

" Veľmi dobré skúsenosti – ústretovosť a vynikajúce poradenstvo v uvedených prístrojoch. Vytyčovacie prístroje sú vynikajúce. "

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.

Mgr. Peter Littera

" S firmou som bol vždy maximálne spokojný. Kolektív som si obľúbil a z pracovného vzťahu sa stali všetci mojimi priateľmi. Za všetko vám ďakujem a prajem veľa úspechov pri vašej práci. ENIGMA: zmeria aj extrémne dlhé úseky a výsledky hovoria za všetko. Podľa môjho názoru je to top medzi meracími prístrojmi, ktoré sa momentálne nachádzajú na našom trhu. "