Školenia

Prístroje, ktoré predávame, dôverne poznáme. Vieme s nimi pracovať.

NAUČÍME TO AJ VÁS!

Pravidelné školenia a odovzdávanie skúseností patria k našej základnej popredajnej starostlivosti. Našim cieľom je, aby ste prístroje dokázali perfektne ovládať a využili ich na maximum, dostali z nich presne to, na čo boli vyrobené. Každé školenie je svojim spôsobom špecifické, či už zameraním, dĺžkou výučby alebo obsahom. Preto si vyberte presne ten typ školenia, ktorý vám najviac vyhovuje:

📌Jednodenné - definujte, aká oblasť vás zaujíma a my prídeme buď za vami, alebo sa stretneme u nás v Prievidzi, alebo priamo v teréne, podľa vašich možností (individuálny dohovor). Čoskoro si budete môcť vyskúšať trasovanie aj na našom novom testovacom polygóne, jedinom svojho druhu v Európe, ktorý „rastie“ na pobočke v Brne.

📌Trojdenný intenzívny kurz, kde sa naučíte riešiť zložité situácie v teréne a odovzdáme vám tie naj skúsenosti z praxe, ktoré sme pozbierali. Na tomto školení stretnete skutočných odborníkov, ktorí už majú za sebou roky skúseností a len tak ich niečo neprekvapí.

📌Samoštúdium a príprava na uvedené školenia - je dobré, byť na školenie pripravený a tak odporúčame "diaľkové štúdium" s Radetonom :) Využite naň naše školiace videá na Youtube a záznamy z webinárov zverejnené na našom Radetonáriu.

 

Vybrať školenie si môžete z aktuálne vypísaných termínov nižšie.

 

Je už školenie obsadené? Nevadí, napíšte na marketing@radeton.sk a my sa vám ozveme, akonáhle sa miesto uvoľní.

A ak vás zaujíma, čo sa u nás deje, tak to nájdete v našich newsletteroch. Prihláste sa k odberu, nech vám nič neutečie.


Nadchádzajúce školenia


"Nie sme iba predajcovia a nie je nám jedno, komu prístroje predáme a či s nimi bude vedieť správne zaobchádzať."

Odborné školenia sú jednou z foriem našej technickej podpory. Obsahujú prepracovanou teoretickú a predovšetkým praktickú časť, a sú výbornou príležitosťou na zdieľanie poznatkov medzi používateľmi. Vďaka tomu sa stali veľmi populárnymi a veľmi skoro po zverejnení termínov bývajú takmer vypredané. Rezervujte si včas niektorý z termínov!