Školenia

Prístroje, ktoré predávame, dôverne poznáme. Vieme s nimi pracovať.

NAUČÍME TO AJ VÁS!

Sme radi, keď potenciál prístrojov viete v teréne využiť na maximum. Dobre vieme, že na efektivite záleží: správne použitie prístrojov šetrí váš čas, nervy aj peniaze. Ukážeme vám všetky funkcie prístroja, finty a "vychytávky", ktoré sa inde nedozviete.

Situácia v dobe pandemickej je neistá, aj tak sa snažíme konanie školení zabezpečiť. Prihlásených účastníkov bezodkladne informujeme o všetkých prípadných zmenách. 

Náhle zmeny sú dôvodom, že sa uvoľňujú niektoré rezervované miesta. Ak máte záujem o účasť na školení, ktoré je aktuálne plné, napíšte na kulichova@radeton.sk a staňte sa náhradníkmi. Ozveme sa vám, keď sa miesto uvoľní!

Vrelo odporúčame tiež "diaľkové štúdium" s Radetonom :). Využite naň naše školiace videá na Youtube a webináre, ktoré pre vás po novom pripravujeme a zverejňujeme na našom Radetonáriu.

Nechajte si zasielať newsletter s informáciami, nech vám nič neutečie!


Nadchádzajúce školenia

Odborné školenie určené pre pracovníkov, ktorí používajú lokátory na lokalizáciu podzemných...

Odborné školenie určené pre pracovníkov, ktorí sa zaoberajú vyhľadávaním únikov vody, systémom...


"Nie sme iba predajcovia a nie je nám jedno, komu prístroje predáme a či s nimi bude vedieť správne zaobchádzať."

Odborné školenia sú jednou z foriem našej technickej podpory. Obsahujú prepracovanou teoretickú a predovšetkým praktickú časť, a sú výbornou príležitosťou na zdieľanie poznatkov medzi používateľmi. Vďaka tomu sa stali veľmi populárnymi a veľmi skoro po zverejnení termínov bývajú takmer vypredané. Rezervujte si včas niektorý z termínov!