Školenia

Prístroje, ktoré predávame, dôverne poznáme. Vieme s nimi pracovať.

NAUČÍME TO AJ VÁS!

Sme radi, keď potenciál prístrojov viete v teréne využiť na maximum. Dobre vieme, že na efektivite záleží: správne použitie prístrojov šetrí váš čas, nervy aj peniaze. Ukážeme vám všetky funkcie prístroja, finty a "vychytávky", ktoré sa inde nedozviete.

Situácia v dobe pandemickej je neistá, aj tak sa snažíme konanie školení zabezpečiť. Prihlásených účastníkov bezodkladne informujeme o všetkých prípadných zmenách. 

Náhle zmeny sú dôvodom, že sa uvoľňujú niektoré rezervované miesta. Ak máte záujem o účasť na školení, ktoré je aktuálne plné, napíšte na kulichova@radeton.sk a staňte sa náhradníkmi. Ozveme sa vám, keď sa miesto uvoľní!

Vrelo odporúčame tiež "diaľkové štúdium" s Radetonom :). Využite naň naše školiace videá na Youtube a webináre, ktoré pre vás po novom pripravujeme a zverejňujeme na našom Radetonáriu.

Nechajte si zasielať newsletter s informáciami, nech vám nič neutečie!


Nadchádzajúce školenia


"Nie sme iba predajcovia a nie je nám jedno, komu prístroje predáme a či s nimi bude vedieť správne zaobchádzať."

Odborné školenia sú jednou z foriem našej technickej podpory. Obsahujú prepracovanou teoretickú a predovšetkým praktickú časť, a sú výbornou príležitosťou na zdieľanie poznatkov medzi používateľmi. Vďaka tomu sa stali veľmi populárnymi a veľmi skoro po zverejnení termínov bývajú takmer vypredané. Rezervujte si včas niektorý z termínov!