MENÍME OBCHOD                     NA PRIATEĽSTVO

Potrebujete si vybrať ideálny prístroj pre vašu prácu? Tápate a neviete, ako sa v ponukách trhu zorientovať? Chcete mať istotu, že zvolíte správne? Spýtajte sa nás - a my vám poradíme. Nakúpte u nás - a my sa o vás postaráme po celú dobu, počas ktorej budete prístroj používať.

Sami sa presvedčíte, že nákup u nás bol, je a vždy bude vašou najlepšou voľbou. Spoločne vyberieme ten správny prístroj. Naučíme vás s ním efektívne pracovať, aby vám naozaj pomáhal a aby sa vám vaša investícia doň čo najskôr vrátila. Budeme vám (technickou i morálnou) podporou. Rovnako ako priatelia.

VÝNIMOČNÁ STAROSTLIVOSŤ

Prečo nemôžete urobiť chybu, keď zvolíte Radeton:

AKO TO U NÁS CHODÍ alebo ČO SA DEJE S VAŠIM DOPYTOM?

Dopyt klienta

Moment, kedy nás oslovíte - napíšete alebo zavoláte.

Predvedenie v teréne

Chcete sa presvedčiť, že vám náš prístroj skutočne pomôže? Ukážeme vám čo vie priamo v teréne. Radi s ním prídeme za vami.

Zistenie potrieb a návrh riešenia

Najdôležitejšie je pre nás správne vás pochopiť. Preto viac počúvame a menej ponúkame. Spoločne potom nájdeme optimálne riešenie.

Odborná konzultácia

Delíme sa o získané skúsenosti. Za viac ako štvrťstoročie sme ich nazbierali naozaj veľa. Vždy vám ochotne poradíme. Aj keby ste sa rozhodli nič nekúpiť alebo nakúpiť inde.

Objednávkou tá pravá starostlivosť len začína:

Doručenie

Tovar vám doručíme, kam si poviete.

Inštalácia softvéru

Keď je treba niečo inštalovať, postaráme sa, aby všetko šlapalo ako švajčiarske hodinky.

Doškolíme nových zamestnancov

Máte nových zamestnancov? Radi dozrieme na to, aby aj oni vedeli s prístrojmi výborne pracovať.

Meriame vašu spokojnosť

Zaujímame sa o vašu spokojnosť, pretože o tú nám ide predovšetkým. V prípade, že nedodržíme naše sľuby o nadštandardnej starostlivosti a maximálnej podpore, máte právo nám prístroj vrátiť.

Náhradný prístroj počas opravy

"Prešiel vám bager prístroj?" V tomto a aj každom inom prípade vám počas opravy vášho prístroja ZADARMO POŽIČIAME náhradný prístroj, aby ste mohli pokračovať vo svojej práci.

Zaškolenie

Pre úspech obchodu a spokojnosť klienta je kľúčové, aby tí, ktorí s prístrojom pracujú, ho tiež vedeli výborne obsluhovať a poznali všetky možnosti jeho využitia. Naučíme vás nielen to, ale aj rôzne finty, ktoré sa inde nedozviete.

Osobná návšteva a konzultácie

Sme vám kedykoľvek k dispozícii. Po dohovore sa u vás zastavíme a prídeme vás osobne podporiť, pomôcť, poradiť.

Telefonické konzultácie

Potrebujete rýchlo poradiť? Kedykoľvek sme vám k dispozícii na telefóne. Pokiaľ ho nedvíhame, vydržte. Ozveme sa hneď, ako to bude možné.

Výstavy a semináre

Skvelými príležitosťami na stretnutie a zdieľanie skúseností sú veľtrhy, výstavy, semináre, konferencie a ďalšie odborné akcie. Pošleme vám pozvánku. A ak máme voľné vstupenky, dáme vám ich k dispozícii.

Roadshow

Cestujeme do všetkých krajov republiky, aby sme vám boli bližšie. Celý deň sme potom na mieste k dispozícii aj s naším bezplatným mobilným servisom. Preberieme novinky, zaujímavosti z terénu, zaktualizujeme prístroje, v skratke povedané: "uberieme vám vrásku a pridáme radosť."

a to nie je všetko...

Za čo si nás cenia naši klienti?

Naozaj sme tu pre ľudí

Nákupom u nás získavate celý tím odborníkov v odbore, ktorí sa o vás postarajú, kedykoľvek to budete potrebovať. Vždy vás s otvorenou náručou privítame u nás, odovzdáme skúsenosti, zaškolíme... A rovnako tak radi prídeme k vám na vaše pozvanie.

Dôverujú nám

V dnešnej dobe dokáže každý hovoriť, ale len málokto počúvať. Pritom je to práve schopnosť počúvať, ktorá dokáže budovať vzájomné porozumenie a dôveru. Chceme vám prinášať radosť. Preto je pre nás pevný vzťah založený na dôvere tým najužitočnejším nástrojom.

Robíme viac, ako musíme... a radi

Neustále sa zamýšľame nad potrebami našich klientov. Vďaka tomu dokážeme vytvárať bonusové a doplnkové služby, ktoré vám ešte viac spríjemňujú prácu.

Vo svete neustále hľadáme nové technológie, vyberáme kvalitu. Ocenenia z veľtrhov a výstav sú toho dôkazom.