Datalogger s SMS/GPRS prenosom na vzdialené monitorovanie prietoku a tlaku

  • Možnosť prenosu prietoku

Prehľad všetkých funkcií

Chcem vedieť cenu Objednať predvedenie

Máte otázku? Opýtajte sa nás

XiLog+ je nová generácia telemetrických dataloggerov od spoločnosti Primayer. Dataloggery Xilog+ sa využívajú na vzdialené sledovanie prietoku z vodomerov, výšky hladín vodojemov, modelovanie sietí, meranie tlaku, zrážok.

Batériová prevádzka

Datalogger Xilog+ je napájaný lithiovou batériou, jej životnosť je v závisí na spôsobe použitia a početnosti odosielania od dvoch do päť rokov. Ak je k dispozícii elektrická sieť, dá sa datalogger napájať externým adaptérom 12V. 

Vysoká presnosť

Presnosť analógových vstupov (tlakových snímačov) je 0,1% z celkovej škály. Zariadenie má autokalibračnú funkciu (nastavenie nuly). Je možné zaznamenávať aj obojsmerný prietok. Obe hodnoty (plusovou i mínusovú) je možné zaznamenávať v rámci jedného kanálu. Tak isto sa dá pripojiť aj združené vodomery a sledovať tak oba výstupy prostredníctvom jediného kanálu.

Spoľahlivá komunikácia

Komunikácia s PC prebieha pomocou vysokorýchlostného USB. Všetky typy loggerov je možné nastaviť pre komunikáciu cez mobilnú sieť (850/900/1800/1900MHz) prostredníctvom GPRS, SMS alebo ich kombinácie. Prenosový interval môže byť nastavený už od 15 minút až po 24 hodín. V prípade naozaj mizivého signálu je možné rovnako použiť externú anténu.

Alarmy

Veľkým pomocníkom je tzv. profilový alarm. Pomocou alarmov sa dá sledovať prietoky v priebehu dňa a ak dôjde k odchýlke od bežných hodnôt, napr. vznikne porucha na vodovodnom rade, datalogger urýchlene odošle alarmovú SMS správu na mobilný telefón.

Technická špecifikácia

Možnosť prenosu prietoku

Fotogaléria


Referencie

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. Enigma , RD8100 MRx , Xilog +

Kvalitné prístroje, vynikajúci, profesionálny a vždy ochotný personál firmy! ENIGMA - dobrá a jednoduchá obsluha prístroja, slabšie meranie na plastových priemeroch potrubia, ale inak vysoká spokojnosť. RD545 - super prístroj s vynikajúcou citlivosťou a ten zvon je fantastický!ČR - AMPER 2021

16. 3. 2021
až 16. 3. 2021

Kúpeľňa už nevlhne alebo RDC mini v praxi

Inšpekčné kamery RDC ste si veľmi obľúbili, či už vo verzii Mini alebo Maxi. Ich využitie je naozaj široké,...

Lukáš Zelenický | 8. 7. 2020

Náhľadová kamera QuickView - kamarátka do šachty

Šachtová náhľadová kamera QuickView pomáha v ďalšom odvetví! Firma PATOK, ktorá sa okrem iného zaoberá aj...

Jakub Ulbrich | 17. 4. 2020

Keď svoju prácu milujete

Našou profesiou žijeme, a preto sú nám blízke príbehy ľudí, ktorí svoju prácu tiež milujú. Prečítajte si...

Monika Pečarová | 27. 3. 2020

Zaujal vás tento produkt?

Ing. Ladislav Veselý

Vodovody a kanalizácie

Mgr. Marián Zelenický

Vodovody, kanalizácie a káble