Kamera Pearpoint P350 Flexitrax

Prenosná kamera s vlastným pohonom na inšpekciu potrubí od DN100 do DN600.

  • Káblový bubon
  • Dimenzie potrubí
  • Dĺžka kábla
  • Automatické vyrovnanie horizontu

Prehľad všetkých funkcií

Chcem vedieť cenu Objednať predvedenie

Máte otázku? Opýtajte sa nás

Flexibilita a výkon k vašim službám! Kompletný a prenosný systém na inšpekciu potrubí. Väčšina inšpekčných systémov je zložitá, neskladná a náročná na prepravu. P350 Flexitrax ponúka moderné a cenovo dostupné inšpekčné systémy všetkým profesionálom. Tento systém ponúka jednoduchú a prenosnú inšpekciu pomocou ťažného kábla s pojazdným traktorom a kamerou. Je navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky aj v náročných podmienkach.

Vynikajúca kvalita obrazu

Dokonalý obraz je zaistený použitím digitálnej videokamery s vysokým rozlíšením. Vďaka poslednej generácii ultra-svietivých LED diód poskytuje P350 Flexitrax vynikajúce osvetlenie, jasný obraz, dlhú životnosť a bezúdržbovú prevádzku. P350 Flexitrax podporuje tri vymeniteľné kamery, všetky s vysokým rozlíšením. Digitálny obraz je zobrazený na ultra jasnom osempalcovom TFT displeji priemyslovej triedy. Pomocou ovládacieho modulu môžete snímky zväčšovať, otáčať a to buď v reálnom čase alebo z videozáznamu. Funkcia MimicTM poskytuje intuitívny spôsob ovládania rotácie kamery a náklonu. Kombináciou týchto vlastností je pre užívateľa jednoduchšie a rýchlejšie správne identifikovať problémy aj v najťažších podmienkach.

Spoľahlivosť kde potrebujete

P350 Flexitrax je navrhnutý k práci v takmer akomkoľvek prostredí. Ovládací panel a bubon odolávajú vode vďaka krytiu IP53. Odolný a zároveň ľahký ovládací panel uchováva bezpečne vaše dáta z prieskumu. Záznam sa ukladá na solid-state Compact Flash Card (CF), ktorá nemá žiadne pohyblivé časti. U CF pamätí nehrozí strata dát pri neopatrnej manipulácii alebo výpadku napájania.

Traktor, môže pracovať celkom ponorený a odoláva vode až do hĺbky 100 m. Je vyrobený z mosadze a nehrdzavejúcej ocele a osadený môže byť 50 W alebo 100 W pohonom, ktorý zaistí dostatočnú silu takmer v každom potrubnom systéme. Zabudovaný senzor náklonu a multi-frekvenčná sonda dovoľuje mapovať potrubný systém ľahko a efektívne. Robustná konštrukcia kamery prenáša čelné nárazy do celého tela jednotky a chráni ju pred poškodením.

Flexibilný digitálny prenos do PC

Moderná digitálna platforma P350 Flexitrax umožňuje prenos dát z Compact Flash karty do PC alebo notebooku pomocou rýchleho rozhrania USB 2.0. Spolu s dodávaným softvérom FlexiSightTM je možné získané videá pohodlne editovať a vytvárať protokoly vo formáte Microsoft® Word. Vďaka technológii Bluetooth® môžete posielať svoje inšpekčné fotky z modulu priamo do mobilného telefónu alebo PDA a okamžite odovzdávať klientovi.

Všestrannosť

P350 Flexitrax je dosť malý na to, aby sa zmestil do kufra vášho auta. Systém sa ľahko zloží do tvaru cestovného kufru s kolieskami a pohodlnou rúčkou. Ergonomický dizajn umožní ľahšie dosiahnuť vzdialenejšie potrubia, mimo dosah vášho auta.

Akonáhle ste na mieste, systém je rýchlo nastavený a pripravený na použitie.

Je len na vás, aký systém si zostavíte.

Vybrať si môžete medzi praktickým a lacným variantom manuálneho bubna, alebo  pokročilým variantom bubna s vlastním pohonom s dosahom kábla až 250 m.

Vyberte si z troch vymeniteľných kamier a dvoch výkonných, napriek tomu kompaktných traktorov.

Ovládací panel je plne kompatibilný s P330+ FlexiprobeTM. Je ľahké vymeniť pojazdný traktor za inšpekčný prút.

Systém je ľahko ovládateľný vďaka intuitívnemu užívateľskému rozhraniu a funkcii One-touch na zhotovovanie snímok a videí.

Pevná a odolná klávesnica vám poskytne prístup k pokročilým digitálnym funkciám a umožní ovládanie bubnu, traktora aj kamerového systému.

Ovládací modul je osadený RCA (cinch) video výstupmi, takže môžete videá nahrávať na externé zariadenie alebo zobraziť na ďalšom monitore.

Použiteľnosť

P350 Flexitrax je navrhnutý a postavený na nepretržitú prevádzku a ľahkú údržbu. Každý traktor je určený na rýchlu opravu. Navijak s pohonom má odmontovateľný bubon a kazetu s káblom, ktoré sa dajú ľahko vymeniť v dielni alebo priamo v teréne. Voliteľný kit umožňuje ľahko a cenovo dostupne opraviť poškodené káble. P350 Flexitrax je jasnou voľbou, ak potrebujete nákladovo efektívne a flexibilné riešenie. 

Technická špecifikácia

Káblový bubon

manuálny/automatický

Dimenzie potrubí

100 - 600 mm

Dĺžka kábla

až 305 m

Automatické vyrovnanie horizontu

Otočná kamerová hlava

Displej

8" TFT, SVGA

Export protokolov

Elevátor

Jazyk SW

anglický

Napájanie

AKU/230 V


Príslušenstvo

Kliešte na traktor Kód: P350/kleště

Nástroj na zavedenie traktora do potrubia.

P354 - malý traktor Kód: RD10/P354

Malý traktor na kamerový systém P350 Flexitrax. Výkon činí 50 W s pohonom jednej nápravy. Vhodný na dimenzie od 100 mm do 305 mm. 

P356 - veľký traktor Kód: RD10/P356

Veľký traktor na systém P350 Flexitrax. Poháňané sú obe nápravy, výkon činí 2 x 50 W. Vďaka pohonu oboch náprav je možné traktor riadiť doprava a doľava. Traktor možno použiť do dimenzií od 152 mm až do 610 mm.

Sada malých kolies Kód: RD10/P350-WHEELS-S

Sada 4 ks malých kolies na traktory P354 a P356. Sada obsahuje 4 ks tvrdých a mäkkých pneumatík.

Sada stredných kolies Kód: RD10/P350-WHEELS-M

Sada 4 ks stredných kolies na traktory P354 a P356. Sada obsahuje 4 ks tvrdých a mäkkých pneumatík.

Sada veľkých kolies Kód: RD10/P350-WHEELS-L

Sada 4 ks veľkých kolies vrátane pneumatík iba na traktor P356.

Kamerová hlavica s pohľadom dopredu Kód: RD10/P350-CAM-FW-PAL

Kamerová hlavica s pohľadom iba dopredu vrátane 4 vysoko svietivých výkonových LED.

Kamerová hlavica Pan & Tilt Kód: RD10/P350-CAM-PT-PAL

Kamerová hlavica s možnosťou rotácie a náklonu. Osvetlenie zaisťujú výkonové LED.

Kamerová hlavica Pan & Tilt & Zoom Kód: RD10/P350-CAM-PTZ-PAL

Kamerová hlavica s možnosťou rotácie, náklonu a s funkciou priblíženia (zoom). Prisvietenie zaisťujú výkonové LED.Minulý týden na AMPERu a na Polygonu Radetonu

...udialo sa v Brne... Minulý týden byl pro nás v Radetonu opravdu nezapomenutelný 🌟. Na veletrhu Amper jsme...

Anna Rožňovcová | 26. 3. 2024

Smart memo - Inovácia v tlakových skúškach kanalizácií

Neoddeliteľnou súčasťou pri stavbe kanalizácie je tlaková skúška potrubia. Smart memo je digitálny tlakomer od...

Filip Ondráček | 21. 2. 2024

Testovanie zariadenia Zonescan NBIoT vo VVS Košice

Na konci minulého roka sme vykonali rozsiahle testovanie zariadenia Zonescan NBIoT vo VVS Košice. Nájdete tu nielen...

Ing. Ladislav Veselý | 13. 2. 2024

Zaujal vás tento produkt?

Ing. Peter Maňko

Kanalizácie