Nový mikrofón DXmic

Pepa Pospíšil|5. 2. 2024

Testujeme nový mikrofón z dielní britských konštruktérov! Akustická sada DXmic prináša používateľovi maximálny komfort a istotu pri dohľadávaní únikov na vodovodných sieťach.

DXmic je vybavený širokou škálou funkcií, ktoré vám pomôžu jednoznačne určiť miesto úniku, napr. automatický výber najvhodnejšej frekvencie a frekvenčná analýza zvuku. DXmic dokáže zvuk aj nahrávať a následne analyzovať prostredníctvom mobilnej aplikácie.

 

Kľúčové funkcie:

- odstránenie okolitých šumov vďaka automatickému nastaveniu filtra,
- frekvenčná analýza zvuku,
- jednoduchá obsluha vďaka prehľadnému dotykovému displeju,
- nízka hmotnosť,
- ochrana sluchu,
- IP65,
- výdrž až 25 hodín na jedno nabitie.

 

DXmic poskytuje vynikajúcu kvalitu zvuku a vďaka svojej nízkej hmotnosti a odolnému spracovaniu je veľmi obľúbeným pomocníkom na presné dohľadávanie porúch na kovových i plastových vodovodoch.

Tento aj iné prístroje si od nás môžete bezplatne zapožičať a vyskúšať. Alebo si dohodnite predvedenie priamo u Vás na konkrétnej poruche, radi za vami prídeme.


Ďalšie príspevky

Minulý týden na AMPERu a na Polygonu Radetonu

...udialo sa v Brne... Minulý týden byl pro nás v Radetonu opravdu nezapomenutelný 🌟. Na veletrhu Amper jsme představili revoluční brýle VGIS a zájem o ně byl ohromující. Chvílemi se před naším stánkem...

Anna Rožňovcová | 26. 3. 2024

Smart memo - Inovácia v tlakových skúškach kanalizácií

Neoddeliteľnou súčasťou pri stavbe kanalizácie je tlaková skúška potrubia. Smart memo je digitálny tlakomer od nemeckej spoločnosti Esders, ktorý vás tlakovou skúškou kanalizácií prevedie presne podľa normy STN...

Filip Ondráček | 21. 2. 2024