Enigma na Medzizávodnej súťaži VVS, a.s.

Ing. Ladislav Veselý|6. 9. 2023

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. už 16 rokov zisťuje, z ktorého jej závodu sú tí najzručnejší vodárenskí pracovníci. Tento rok organizoval Medzizávodnú súťaž zručnosti vodárenských pracovníkov závod Prešov. Akcia sa konala v utorok 05. 09. 2023 v Športovom areáli v Sabinove.

A Radeton nemohol chýbať! Veď predsa „naša“ mimosúťažná disciplína ENIGMA je už tradíciou. Sily si zmerali zástupcovia všetkých závodov VVS, a.s. Najlepšie sa darilo týmto trom:

  1. Vladimír Rondzík, závod Humenné
  2. Juraj Gdovin, závod Vranod nad Topľou
  3. Miroslav Jakubčo, závod Svidník

Srdečne GRATULUJEME! 

 

Najbližšie sa stretneme 12. – 14. 09. 2023 opäť na východe, na Celoslovenskej súťaži zručnosti vodárenských pracovníkov v Bardejovských Kúpeľoch a disciplína ENIGMA tam bude s nami.


Ďalšie príspevky

Smart memo - Inovácia v tlakových skúškach kanalizácií

Neoddeliteľnou súčasťou pri stavbe kanalizácie je tlaková skúška potrubia. Smart memo je digitálny tlakomer od nemeckej spoločnosti Esders, ktorý vás tlakovou skúškou kanalizácií prevedie presne podľa normy STN...

Filip Ondráček | 21. 2. 2024

Testovanie zariadenia Zonescan NBIoT vo VVS Košice

Na konci minulého roka sme vykonali rozsiahle testovanie zariadenia Zonescan NBIoT vo VVS Košice. Nájdete tu nielen popis samotného testovania v dvoch lokalitách, ale aj vyhodnotenie a sprievodné fotografie spolu so...

Ing. Ladislav Veselý | 13. 2. 2024