Školenia 2023 v plnom prúde

8. 6. 2023

Tesne pred letnými prázdninami si spoločne s vami užívame tradičné školenia v príjemnom prostredí Horského hotela REMATA***.

Od pondelka do stredy sme sa plne venovali trasovačom, od stredy do piatka pokračujú vodári.

Naše školenia sú zamerané hlavne na praktickú stránku veci tak, aby sa každý účastník skutočne zdokonalil v ovládaní prístrojov. O tom, že školenia sú interaktívne a že nesedíte iba ako žiaci v triede, svedčia fotky z terénu. Nepreberáme s vami totiž iba teóriu, ale najmä veci praktické.

Školenia sú zaujímavejšie a inšpiratívnejšie pre všetkých aj preto, že vy sami si navzájom odovzdávate skúsenosti a zdieľate konkrétne prípady z praxe.

 

A nenudí sa ani náš servisný technik, ktorý kontroluje stav vašich prístrojov. Vykonáva drobné opravy, aktualizuje softvér a pod.

 


Ďalšie príspevky

Minulý týden na AMPERu a na Polygonu Radetonu

...udialo sa v Brne... Minulý týden byl pro nás v Radetonu opravdu nezapomenutelný 🌟. Na veletrhu Amper jsme představili revoluční brýle VGIS a zájem o ně byl ohromující. Chvílemi se před naším stánkem...

Anna Rožňovcová | 26. 3. 2024

Smart memo - Inovácia v tlakových skúškach kanalizácií

Neoddeliteľnou súčasťou pri stavbe kanalizácie je tlaková skúška potrubia. Smart memo je digitálny tlakomer od nemeckej spoločnosti Esders, ktorý vás tlakovou skúškou kanalizácií prevedie presne podľa normy STN...

Filip Ondráček | 21. 2. 2024