SMART MEMO

Ing. Branislav Magdolen|1. 11. 2022

SMART MEMO - INTELIGENTNÝ TLAKOMER

SO SMART MEMO zvládnete všetky tlakové skúšky a prispôsobí sa požiadavkám na tlakový rozsah a teplotné straty.
Tlakomer je možné vybaviť rôznymi externými tlakovými senzormi až do hodnôt 100 barov as rôznymi rozsahmi presnosti. Vďaka tomu je možné vybrať ten vhodný senzor pre požadovaný typ tlakovej skúšky, či už testujete vodovod, plynovod ai.

K prístroju je možné tiež pripojiť teplotné senzory, vďaka ktorým je možné pozorovať narastanie alebo pokles tlaku v závislosti na teplote pôdy alebo potrubia.

Merané hodnoty aj s grafom sú viditeľné na dotykovom displeji pre lepší prehľad v priebehu skúšky. Malý, ale robustný digitálny tlakomer je ako stvorený na práci v teréne.

Kufríkové prevedenie tlakomeru zaisťuje ochranu IP67 a batéria s vydrží 200 hodín nabáda k dlhotrvajúcim skúškam. Tlakomer má v sebe zabudovaný LTE modul, ktorý využijeme na odoslanie výsledku meraní na e-mail. Výsledkom je vygenerovaný PDF protokol, rovnaký ako pri aplikácii Esders Connect. Rovnako tak môžeme k meraniam zaznamenať dopisovateľné údaje:
- meno zákazníka, číslo zákazky, adresa merania,
- meno pracovníka, podpis pracovníka alebo zákazníka ai.,
To všetko cez dotykový displej prístroja.
 
S digitálnym tlakomerom Smart Memo vás žiadna tlaková skúška neprekvapí.

 

Zaujíma vás to? Viac vám o tom povie:

Produktový manažér:

Ing. Branislav Magdolen

tel: 0918 374 498

magdolen@radeton.sk


Ďalšie príspevky

Smart memo - Inovácia v tlakových skúškach kanalizácií

Neoddeliteľnou súčasťou pri stavbe kanalizácie je tlaková skúška potrubia. Smart memo je digitálny tlakomer od nemeckej spoločnosti Esders, ktorý vás tlakovou skúškou kanalizácií prevedie presne podľa normy STN...

Filip Ondráček | 21. 2. 2024

Testovanie zariadenia Zonescan NBIoT vo VVS Košice

Na konci minulého roka sme vykonali rozsiahle testovanie zariadenia Zonescan NBIoT vo VVS Košice. Nájdete tu nielen popis samotného testovania v dvoch lokalitách, ale aj vyhodnotenie a sprievodné fotografie spolu so...

Ing. Ladislav Veselý | 13. 2. 2024