OPGAL EYECGAS® 2.0 - kamera pre optické zobrazenie únikov

27. 10. 2023

Radeton sa v strednej a východnej Európe stal autorizovaným distribútorom inovatívnych technológií na vizualizáciu unikajúcich plynov z dielne izraelskej spoločnosti Opgal.

Opgal je svetovým lídrom vo vývoji a výrobe termokamier a komplexných elektrooptických systémov pre priemyselnú a lekársku oblasť. S viac ako 40 rokmi overených skúseností v teréne sú ich riešenia pre optické zobrazovanie plynov (OGI), presná termografia a kvantifikačné riešenia v kombinácii s vyhradeným hardvérom, prelomovými algoritmami a jedinečnými softvérovými riešeniami svetovo preslávené.

Sme naozaj hrdí, že sme sa stali iba tretím distribútorom tejto spoločnosti v Európe a splnili náročné kritériá, ktoré si spoločnosť Opgal na svojich distribútorov kladie.

Prenosná kamera EyeCGas 2.0 je stvorená pre plošnú kontrolu nadzemných potrubných vedení, regulátorových či odovzdávacích staníc. S novým softvérom umožňuje kvantifikáciu únikov a má certifikáciu do výbušného prostredia. Kamera ukladá aj záznam z merania, navyše sa dá obraz v reálnom čase streamovať. EyeCGas 2.0 deteguje metán a CO2 a ďalšie 400 VOC - prchavých organických polutantov.

Prvú kameru EyeCGas 2.0 sme si už zaobstarali a radi vám ju predvedieme v praxi na vašej potrubnej sieti.


Ďalšie príspevky

Laser HUNTER - plošná kontrola plynovej potrubnej siete

Vysokocitlivý a presný detektor pripravený hľadať tie najmenšie možné úniky. To je najnovší detektor od nemeckého výrobcu Esders.

Filip Ondráček | 29. 11. 2023

Pipetronics - výrobca robotov a príslušenstva na renováciu potrubia bez nutnosti výkopov

Radeton vždy hľadá to najlepšie do terénu. Vieme, že kvalitných výrobcov je na trhu dostatok. Ale stačí iba kvalita?

Michal Juráň | 21. 11. 2023