Agilios - tlačný systém

Tlačný systém s otočnou kamerou a pokročilými funkciami merania a bezkonkurenčnou riadiacou jednotkou

  • Displej
  • Káblový bubon
  • Vhodný aj do výbušného prostredia
  • Pokročilý vyhodnocovací softvér

Prehľad všetkých funkcií

Chcem vedieť cenu Objednať predvedenie

Máte otázku? Opýtajte sa nás

AGILIOS™ – tlačný kamerový systém od firmy iPEK.

Súčasťou je flexibilný vystužený posuvný kábel 30, 60 nebo 90 m, multifunkčný ovládací panel VISIONCONTROL a kamerové hlavy PTP70, PTP50 a AC42. Celý systém bol vyvinutý podľa požiadaviek našich zákazníkov z celého sveta. Okrem vysokej kvality obrazu bol kladený dôraz aj na optimálne osvetlenie pomocou LED technológie. Je tu možnosť umiestnenia vysielača s nastaviteľným frekvenčným rozsahom pre komfortné trasovanie a možnosť vkladania farebného textu priamo do videa, či obrázku. Video ukladá v kvalitnom a rozšírenom formáte MPG4 a obrázky vo formáte BMP. Výmena dát prebieha pomocou USB alebo pomocou Ethernet. Systém AGILIOS™ spĺňa vysoký štandard, ktorý je u značky iPEK veľmi dobre známy. AGILIOS™ je moderný, robustný a dobre ovládateľný. Má vysokú stabilitu a všetky prepracované komponenty dávajú dohromady funkčný a operatívny prístroj aj do tých najobtiažnejších situácií. Našim cieľom bolo vybudovať atraktívny systém pre každodennú prácu v teréne s maximálnou flexibilitou.

PTP70 Otočná kamerová hlava

Otočná kamerová hlava PTP70 je založená na technológii PipeBus® od firmy iPEK. Sú pridané ďalšie kľúčové funkcie a vynikajúce optické vlastnosti, pre použitie v systémoch AGILIOS™

• Vstavaný vysielač na presné určovanie polohy pri inšpekcii.

• Vhodné pre svoju výbornú ovládateľnosť do potrubí od DN100

• Fotoaparát s funkciou Auto-Upright

• Optimálne osvetlenie kontrolovaného miesta

• Ochrana pred mechanickým opotrebovaním

AC42 Priama kamerová hlava

Priama kamerová hlava AC42 pre systém AGILIOS™ pri potrebe rýchlej a jednoduchej inšpekcie. Kamera AC42 má vysoko kvalitnú konštrukciu a kvalitnú optiku iPEK. Je doplnená ultra jasným LED svetlom. Kamera AC42 je teda ideálnym doplnkom pre tento systém.

VC500 - Nový kontrolný panel

Nový kontrolný panel VC500 bol vyvinutý na základe skúseností užívateľov s jednotkou VC100 (AGILIOS™ systém). Bude to centrálny ovládací panel v sortimente iPEK a základňa pre budúcnosť. VC500 je dotykový ovládací panel 1280x800 s interaktívnymi možnosťami, virtuálnou klávesnicou a bezkonkurenčnými intuitívnymi ovládacími prvkami. Jednotka ponúka ďalej funkcie, ktoré vyžaduje dnešná inšpekcia. To zahŕňa MPEG4 video nahrávky a farebný textový generátor. Sú tu aj predprogramovateľné funkcie pre rýchle ovládanie (napr. odchýlka potrubných manžiet a rôznych pozícií kamery), ktoré môžu byť spustené automaticky. To samozrejme šetrí čas a zjednodušuje inšpekciu. 

VISIONREPORT

Slúži na rýchle spracovanie úloh. iPEK vyvinul vlastný softvér VISIONREPORT priamo pre VISIONCONTROL panel. Ten je špeciálne navrhnutý pre dotykové rozhranie obrazovky a ovládanie prstami bez použitia ďalšieho zariadenia. Pomocou integrovaných štandardných katalógov je možné zaznamenávať inšpekcie s predom definovanými strihmi a popismi, ktoré sa ukladajú do jedného súboru (projektu). Celý tento projekt je následne možné exportovať pomocou USB do PC. Na vytvorenie protokolov (.pdf) z vašej inšpekcie poskytuje iPEK bezplatne VISIONREPORT viewer. Projekty je možné importovať do známeho softvéru WINCAN V8 a využívať tak všetky jeho vylepšenia.

Na obrazovke VC500 sú stále zobrazené informácie a hodnoty dôležité pre inšpekciu a kontrolu nad celým systémom AGILIOS™. Záleží, ale čisto na vás, ktoré informácie to budú. 

Technická špecifikácia

Displej

dotykový + tlačidlá

Káblový bubon

manuálny

Meranie

Meranie uhlu zaústenia prípojky, výšky hladiny a iné

Vhodný aj do výbušného prostredia

Pokročilý vyhodnocovací softvérČR - AMPER 2021

16. 3. 2021
až 16. 3. 2021

Kúpeľňa už nevlhne alebo RDC mini v praxi

Inšpekčné kamery RDC ste si veľmi obľúbili, či už vo verzii Mini alebo Maxi. Ich využitie je naozaj široké,...

Lukáš Zelenický | 8. 7. 2020

Náhľadová kamera QuickView - kamarátka do šachty

Šachtová náhľadová kamera QuickView pomáha v ďalšom odvetví! Firma PATOK, ktorá sa okrem iného zaoberá aj...

Jakub Ulbrich | 17. 4. 2020

Keď svoju prácu milujete

Našou profesiou žijeme, a preto sú nám blízke príbehy ľudí, ktorí svoju prácu tiež milujú. Prečítajte si...

Monika Pečarová | 27. 3. 2020

Zaujal vás tento produkt?

Lukáš Zelenický

Plynovody a kanalizácie