O firme

Kto sme? – Sme partia ľudí, ktorí vám pomôžu správne sa rozhodnúť. Zaoberáte sa trasovaním inžinierskych sietí, vyhľadávaním porúch na nich, vyhľadávate úniky vody, plynu, alebo vykonávate inšpekciu vodovodných radov?

V našej ponuke nájdete širokú škálu prístrojov pre všetky tieto prípady. Pomôžeme vám zorientovať sa v tom, čo trh ponúka a vybrať to správne riešenie. A nebojte sa, tým to nekončí! Naopak - predaj je iba začiatkom našej spolupráce. Postaráme sa o vás po celú dobu, počas ktorej budete používať naše prístroje.

Radeton vznikol ako rodinná firma a je druhou rodinou nielen pre svojich zamestnancov. Rovnako sa správame k vám, zákazníkom. Príďte sa presvedčiť! Dvere u nás máte kedykoľvek otvorené. Máme totiž svoju VÍZIU: v podpore klientov nachádzame hlbší zmysel našej práce, ktorá nás skutočne baví. „Ubrať vrásku, pridať radosť“ – to je naše heslo.

Viete, že

... Radeton je tu dlhšie než samostatná Slovenská republika? Založený bol v roku, kedy platila československá koruna, v spoločnom štáte žilo viac než 15,5 milióna Čechov a Slovákov, bola zahájená malá privatizácia, naše územie opúšťal posledný transport sovietskych okupačných vojsk, začali sa otvárať prvé supermarkety a z výrobného pásu v Nemecku zišiel posledný Trabant. Už viete, ktorý rok to bol? – 1991!

... na slovenskom trhu pôsobí od roku 2005?

... Radeton má svoje pobočky aj v ďalších krajinách Európy? – Okrem Česka a Slovenska tiež v Poľsku, Maďarsku a Rumunsku.

... vo svete neustále hľadáme nové technológie, ktoré vám potom pomáhajú pri vašej práci? Vyberáme to najlepšie. Vyberáme kvalitu. A radi si pri tom vypočujeme vaše potreby.

... vám zadarmo zapožičiame prístroj na otestovanie, aby ste mali istotu, že nákupom nešliapnete vedľa?

... poskytujeme nadštandardnú záruku až 7 rokov?

... predajom prístroja to v Radetone nekončí? Nákupom u nás získavate celý tím ľudí, ktorí sa o vás postarajú kedykoľvek to budete potrebovať. Vždy vás s otvorenou náručou u nás privítame, predáme skúsenosti, zaškolíme... A rovnako tak radi prídeme k vám na vaše pozvanie.

... vám radi zapožičiame náhradný prístroj, pokiaľ ten váš bude v oprave?

... máme i bazár? Môžete si zaobstarať použitú techniku od našich klientov za super cenu, alebo sami svoj starý prístroj ponúknuť na predaj.

... v brnenskom sídle máme vlastný polygón a vy ste kedykoľvek srdečne pozvaní si odskúšať vaše prístroje a obohatiť seba i nás?

... že organizujeme RoadShow, kde nielen predvádzame novinky, bezplatne školíme a veľmi radi vás tam vidíme? Na Roadshow, ale aj na školeniach máme so sebou náš mobilný servis, kde vaše prístroje skontrolujeme, vykonáme menšie opravy a nahráme aktuálny softvér!

... každoročne organizujeme množstvo veľkých i menších školení a odborných seminárov v Čechách, na Slovensku i v zahraničí? Dokonca si môžete objednať poldňové či celodenné „školenie na mieru“ pre pracovníkov vašej firmy, ktorí pracujú s našimi prístrojmi!

... pre vás stále vylepšujeme naše webové stránky? Nájdete tu prehľadné porovnanie produktov, viac než stovku video návodov a ukážok z terénu, ktoré vám pomôžu urobiť si predstavu o používaní prístroja a naučia vás využiť potenciál prístrojov naplno a zhodnotiť tak vašu investíciu.

... na našom diskusnom fóre s vami denne riešime aktuálne problémy z terénu?

... myslíme na vás i vašich potencionálnych zákazníkov? Denne nás oslovujú ľudia dopytujúci služby, ktoré my sami nevykonávame. Zviditeľnite sa! Na našich stránkach sme vytvorili bezplatný priestor pre vašu reklamu na vami poskytované služby s našou lokačnou technikou!

... si môžete overiť referencie na nás a naše prístroje? Navštívte sekciu „Naši klienti“ – pozrite sa, kto sú naši zákazníci a čo o nás hovoria.

... na našom webe nájdete Klientsku zónu, platformu informácií, zábavy a poďakovania za vašu priazeň? Členstvo je bezplatné. Môžete sa tu zabávať, súťažiť, zbierať body a meniť ich za odmeny pre seba alebo svoju firmu. Nájdete tu aj prehľadný kalendár s najžiadanejšími informáciami.

... máme facebookovú stránku, kde zdieľame všetko možné i nemožné, vážne i vtipné z nášho odboru?

 


X

Přihlášení do klientské zóny

Pro stažení tohoto souboru musíte být přihlášeníregistrace zapomněli jste heslo?